تبلیغات

بنر سپاهان

SONY MARK - سریال افسانه ی سودانگ

SONY MARK
 
"سونی مارک فراتر از یک فروشگاه اینترنتی"40% تخفیف واقعی"
نام سریال: افسانه ی سودانگ
قیمت: 2000 تومان
تعداد دی وی دی: 3عدد
زیرنویس: فارسی
کیفیت: فوق العاده عالی
تعداد قسمت ها: 55
سبک: عاشقانه / تاریخی
کشور سازنده: کره جنوبی
کارگردان:  لی بونگ هو ( کارگردان جواهری در قصر)
خلاصه فیلم:
كارگردان لی بیونگ هون و نویسنده كیم ئی یونگ هیون از جواهری در قصر ، كه بزرگترین پروژه درام تاریخی چند سال اخیر محصوب می شود دوباره برای ساخت سریال تاریخی دیگری تیمی را تشكیل دادند.

سریال افسانه سودانگ از جهات زیادی شبیه جواهری در قصر است. هر دو داستان موفقیت یك شخص از طبقه پایین جامعه را مطرح می كنند ، در هر دو یك عشق را می بینیم كه موقعیت اجتماعی را عوض می كند و در نهایت یك تولد مخفیانه و یك رقابت بین افراد را مطرح می كنند.

با این وجود در حالیكه جواهری در قصر زمان پادشاهی " چوسان" (1392 تا 1910) را مطرح می كند افسانه سودانگ در زمان پادشاهی "پاییكچ " (18 قبل از میلاد تا 660 میلادی) سپری می شود.

سریال 
افسانه ی سودانگ

كه این زمان ها صرف نظر از عشق بین یك شاه و یك عامی ، یك بخش جالب سریال است كه روی جنگ تكنولوژی درنده سالها پیش حدود 1500 سال قبل تمركز می كند.
بازیگر نقش اول مرد افسانه سودانگ یك انسانی غیر متخصص و از سطح پایین است كه می كوشد به سطح بالایی از جامعه برسد و در نهایت او سی امین پادشاه سلسله پاییكچ می شود.

سریال 
افسانه ی سودانگ

كار بینظیر دیگری از آقای لی بونگ هو كارگردان مجموعه جواهری در قصر.این سریال زیبا از جدیدترین كارهای ایشان میباشد كه تا چندی پیش از شبكه های مختلف ماهواره ای وتلویزیونی پخش میشد.مجموعه ای زیبا و پركشش كه شامل 55 قسمت کامل همراه با زیرنویس فارسی روان و خوانا و با کیفیت عالی همراه است.

ماجراهای زیبا وسرگرم كننده آن قطعا بیاد دوستدارانش باقی خواهد ماند.علاقه مندان به سریال جواهری در قصر حتما این مجموعه را تهیه كنند زیرا ماجراهای پركشش و زیبای عاشقانه آنرا بیاد مجموعه جواهری در قصر میاندازد و یقینآ از این سریال نیز لذت خواهند برد.

قیمت: 2000 تومان
تعداد: 3دی وی دی
خرید پستیادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 7 فروردین 1390 توسط ABBAS KANANI
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک| بازپخش : بانک جامع قالب های فارسی