تبلیغات

بنر سپاهان

SONY MARK - سریال کره ای امپراطور دریا

SONY MARK
 
"سونی مارک فراتر از یک فروشگاه اینترنتی"40% تخفیف واقعی"
سریال کره ای امپراطور دریا

قیمت: 3500 تومان
تعداد دی وی دی: 5 عدد
زیرنویس: فارسی
کیفیت: متوسط
فرمت: AVI (دایویکس - DivX)
قابل اجرا در: کامپیوتر و دیویدی پلیر های خانگی که قابلیت پخش DivX را دارند

توضیحات بیشتر:
سریال امپراطور دریا محصول سال 2004 کشور کره جنوبی می‌باشد و دارای 51 قسمت 70 دقیقه‌ای می‌باشد و پیشنهاد می‌کنیم که حتما این درام زیبای کره‌ای را که جوایز زیادی را در سطح بین المللی ازان خود کرده را دنبال کنید.
منظور از امپراطور دریا در این داستان یونگ‌بوک(یانگ بگو) (پسر کماندار) می‌باشد که در بین مردم چین و ژاپن به عنوان خدای دریا شناخته شده است. به پاس زحمات و تلاشهای بی‌دریغی که او برای امنیت آبهای بین سرزمین کره و چین و ژاپن برای تجارت بر قرار کرده است. زیرا زندگی بروی دریا در وجود و ذات اون نهفته است این داستان وقتی در تلوزیون نمایش داده شد یکی از انواع منابع با کیفیت و کمیت خوب قابل دسترس و همچنین برای آشنایی عمومی با دوره جو سیون(1392-1910) که همیشه از دوران برگزیده تاریخ کره است می‌باشد که یکی از عمومی‌ترین قصه‌های مردم کره و مشهورترین داستانها که مربوط به آن دوران می‌باشد.

سریال کره
 ای امپراطور دریا - فروشگاه اینترنتی اریا اسپات

سریال بسیار زیبای امپراطور دریا یکی از زیبارین سریال های کره ای است که پخش ان چندی است از شبکه ی 3 سیما ی ایران به پایان رسیده
با بازی سونگ ایل گوک بازیگر مشهور نقش جومونگ

سریال کره
 ای امپراطور دریا - فروشگاه اینترنتی اریا اسپات

امپراطور دریا بازگویی داستان افسانه‌ای(‌خدای دریا) یانگ بگو است. این سریال یکی از تاثیرگزارترین داستانها در قرن نهم کره است که می‌تواند با نمایش در تلوزیون عادی با یک تنظیم جدید و با ارزش‌های تولید بهتر‌، مردم جوان زیادی را جذب خود بکند. امپراطور دریا در بردارنده سه دوره پادشاهی می‌باشد. سه پادشاهی که در جوجیریو در شمال بودند. بخش‌هایی از منشوریها کره شمالی معاصر و بخشهایی از استان کنگ ون.
در قرن هفتم زمان گسترش ارتش برزگ برای شیلا بوده اما این مورد تنها به عمیق‌تر شدن شکافت بین اشراف‌زاده‌ها و مردم عادی کمک می‌کرد‌. وقتی که دوره شیلا شروع شد نتیجه‌اش برای مردم خیلی سخت بود که بصورت ایلی زندگی کنند و میبایست بدون وسیله مالیات می‌پرداختند. حتی آنهایی که در کشتی سازی کار می کردنند.یکی از افراد کشتی‌ساز فرد با استعدادی به نام جوانگ بوک (چویی سو جونگ) که تا حدودی کمانگیر توانایی بوده و به همراه دوستش یانگ نی یان (کیم هیونگ سو)بوده است و جوانیشان را در کورنت وندو در جزیره کوچکی در نزدیکی نام هیه گذراندند که یکی از بهترین مکانها برای ساخت و تعمییر کردن کشتی بوده است. بر طبق نوشته‌ها این دو نفر جنگ‌جویان توانا بوده‌اند و حتی آخری شناگر ماهری بوده است. این دو وقتی که خیلی جوان بودند می خواستند به چین بروند. جایی که به مهارتهای رزمی و جنگی آنها بی توجهی نشود. چناچه در نهایت به ارتش ونینگ جان (که حالا استان جیانگ سو شده) محلق می‌شوند.


قیمت: 3500 تومان
تعداد: 5 دی وی دی
خرید پستیادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 8 فروردین 1390 توسط ABBAS KANANI
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک| بازپخش : بانک جامع قالب های فارسی